calculand - Elementy i materiały we wszystkich jednostkach

<
>

Moduł Younga (E), Moduł sprężystości

ABS (terpolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy)2300000000
Antymon55000000000
Arsen (szary)8000000000
Bar12800000000
Beryl320000000000
Beton15000000000
Bor441000000000
Cez1470000000
Chrom280000000000
Cyna50000000000
Cynk100000000000
Cyrkon90000000000
Drewno7000000000
Fosfor31000000000
Gal9800000000
German80000000000
Glin72000000000
Gumowy5000000
Ind11000000000
Itr64000000000
Kadm50000000000
Kobalt208000000000
Krzem160000000000
Lit4900000000
Magnez44000000000
Mangan195000000000
Miedź115000000000
Molibden18200000
Molibden326000000000
Mosiądz100000000000
Nikiel200000000000
Niob105000000000
Ołów17000000000
PLA (polilaktyd)3500000000
Pallad121000000000
Rod380000000000
Rubid2300000000
Ruten447000000000
Siarka18000000000
Srebro83000000000
Stal210000000000
Stront16000000000
Szkło60000000000
Sód9500000000
Technet400000000000
Tellur43000000000
Tytan115000000000
Wanad125000000000
Żelazo210000000000

© 2010 - 2021 Norbert Schneider