calculand - Elementy i materiały we wszystkich jednostkach

<
>

Wartość opałowa ciał stałych

Antracyt33500000
Brykiet drewniany17500000
Brykiet węglowy19500000
Drewno kominkowe (zaschły)15000000
Drewno kominkowe (świeży)7000000
Drewno18000000
Koks (węgiel)28500000
Koks29000000
Węgiel brunatny20000000
Węgiel kamienny31000000

© 2010 - 2020 Norbert Schneider